Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Strongz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Strongz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shtepia Diskografike : KEY Records StrongZ perbehet nga 2 anetare : ViKTamin dhe Nozge Më datë 19 Tetor 2012, Strongz publikojnë videoklipin "Leter Asaj". Më datë 11 Shkurt 2015, Strongz publikojnë videoklipin "Jug E Veri". Më datë 28 Janar 2017, Strongz publikojnë videoklipin "Balotelli". Në Dhjetor 2017, Strongz marrin pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Dhune". Më datë 12 Korrik 2017, Egy publikojnë videoklipin "Hey Hey", në bas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kabal Mafia

E'7

Eki-Nox

ETB 57

Misterioz

Forty Oz

Master Bass

Kamikaza-T

Rikthimi

Septics

Tags: Strongz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet