Strongz
Strongz
Strongz
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Strongz është grup artistësh i njohur. Shtepia Diskografike : KEY Records
StrongZ perbehet nga 2 anetare : ViKTamin dhe Nozge

Më datë 19 Tetor 2012, Strongz publikojnë videoklipin "Leter Asaj".

Më datë 11 Shkurt 2015, Strongz publikojnë videoklipin "Jug E Veri".

Më datë 28 Janar 2017, Strongz publikojnë videoklipin "Balotelli".

Në Dhjetor 2017, Strongz marrin pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Dhune".

Më datë 12 Korrik 2017, Egy publikojnë videoklipin "Hey Hey", në bashkëpunim me Strongz.

Më datë 28 Gusht 2017, Strongz publikojnë videoklipin "Fame Or Love".

Më datë 30 Shtator 2017, Strongz publikojnë videoklipin "Twerk".

Më datë 24 Dhjetor 2017, Strongz publikon videoklipin "STV", në bashkëpunim me ErgeNR.

Strongz kanë njoftuar se do publikojnë së shpejti videoklipin "Maje". Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production.

Më datë 10 Shtator 2018, Strongz publikojnë videoklipin "Spliff Ball".

Më datë 26 Shtator 2018, Strongz publikojnë videoklipin "Maje".

Më datë 14 Dhjetor 2018, Stine publikon videoklipin "Adam & Eve", në bashkëpunim me Strongz dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës. Teksti i këngës u shkrua edhe nga Strongz. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 22 Shkurt 2019, Strongz publikojnë videoklipin "Dinamit (Diss K-Albos)".

Më datë 30 Maj 2019, Strongz publikojnë videoklipin "Kush Po Don Fam", në bashkëpunim me Kanin. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production.

Më datë 24 Tetor 2019, Strongz publikojnë videoklipin "1Shat".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë: BeratCity BeratCity  Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0