Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sttyler

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Fatlum Pacarada
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Sttyler është një këngëtar. Emri i vertet i STTYLER eshte Fatlum Pacarada. Ai lindi ne Mitrovicë aktualisht ai jeton ne Vushtrri. Ai eshte s'bashku me 6mc te tjerë n'INTERPLAYclique, ku dhe formon kenget e tij n'Interplay. Muziken filloj qysh ne nje mosh te re, muziken ka pasur pasion dhe ja ka arritur te formoj disa keng te tij ku dhe presim shum te tjera nga ai....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Banyy Am

Loyal Man

Trimi A.K.A Dr.L

Da Freak

Elines

Sleeper

Roland Mullaavda

Arba-G

Ecstasy Tlg

Uragani

Tags: Sttyler, Fatlum Pacarada


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet