Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Suad Shaptafa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Suad Shaptafa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 29 Dhjetor 2012, Suad Shaptafa & Grupi Trio-3 publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme". Më datë 26 Korrik 2013, Suad Shaptafa publikon videoklipin "E Mallkoj Ate Dite". Më datë 13 Janar 2014, Elizabeta Marku & Suad Shaptafa publikojnë videoklipin "Potpuri Dasme". Më datë 20 Mars 2015, Elizabeta Marku & Suad Shaptafa publikojnë videoklipin "Kolazh Popullor". Më datë 24 Nëntor 2017, Suad Shaptafa publikon videoklipin "Potpuri Dasm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Juka

Tonin Uldedaj

Lirim Hoxha

Lekë Dedvukaj

Istref Zaraj

Bardhok Mehmeti

Elderin Dekaj

Petrit Gjini

Adem Barbullushi

Prek Mrishaj

Tags: Suad Shaptafa, Suad Shaptafi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet