Më mbaj mend (për 1 muaj)


Suada - Pse Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Te Dua".
3. Video është e këngës "Pse Te Dua", por nuk këndohet nga Suada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Suada - Pse Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Pse Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T08:50:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Te Dua" kënduar nga Suada.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xhezahir Elezi (Xheza) - Pse Te Dua

Ku e lam e ku na mbet
dashurija qe e kishim
i harrove ditet tona
sikur qare te mos ishin(2x)

Refrain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Mpate than se dashurija
fort ma shum se plumbi vret
por un fill se kuptova
derisa me vrau mua vet(2x)

Refrain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Refain:

Pse te dua
kur e di se sje per mua(4x)

Kristina - Pse Te Dua

donika:
Ti mor Shkokel djalo i ri
Qka je ardh ne Schwaicari
A je ardh ti me u martu
Vizen BE me fitu

geni:
O Daim o shoki jam
Erdha ne Zwicer me nejt pak
Mujsha une me u martu
Naj Frankfurt mi fitu

geni:
U takova ne gyrbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

albonita:
U takova ne gurbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

donika:
Ti mor Shkokel mor zotni
Veq nje fjal e kam me ty

donika:
Haaa..

albonita:
Duhesh stilin pak me nderru
N’daq ty femnat me t’dashuru

O Daim shka me t’kallxu
Ket stil Aba ma la mu
Me bo stilin un mi ndru
Aba mu ka me m’tranu

U takova ne gyrbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

albonita donika
U takova ne gurbet
Nje vajz t’bukur me ta gjet
Ja zwicrane ja shqiptare
S’ka rendsi veq me pas pare

geni donika
2x
Daim:
Qy sa bukur tash je vesh
E u bona si frajer
Tash dojn qikat mu tranu
Ton en ty jon dashuru
albonita:
Qy sa bukur tash jam vesh
E u bona si frajer
Tash dojn qikat mu tranu
Ton en ty jon dashuru

kuuuuuuuuu e hongri qikjo
kryt e kujne e kom
Më Shumë Këngë Nga Suada:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet