Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suada - Ti Po Vjen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Pse Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T09:06:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Po Vjen" kënduar nga Suada.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Suada:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet