Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suat Ajdini - Mallkoj Vehten Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mallkoj Veten ne ket bot
Se te deshta une ty.
Me kaloj mua jeta vetem mua vetem me trathti.

Mallkoj Veten ne ket bot
Se te deshta une ty.
Me kaloj mua jeta vetem mua vetem me trathti.

Kurr ne jet se kam menduar
Se ti mua me Harron.
Kurr mendja s'me ka shkuar
Se ti mua me trathton.

Kurr ne jet se kam menduar
Se ti mua me Harron.
Kurr mendja s'me ka shkuar
Se ti mua me trathton.ooooooonnnn

Ato net qe i kem kalu
Per gjdo nat po i kujtoj
Por e Shkruar paska qen
Ter Jeter per ty te vajtoj

Ato net qe i kem kalu
Per gjdo nat po i kujtoj
Por e Shkruar paska qen
Ter Jeter per ty te vajtoj

Kurr ne jet se kam menduar
Se ti mua me Harron.
Kurr mendja s'me ka shkuar
Se ti mua me trathton. (X2)


Ky tekst u dërgua nga Rebi Gili Shuki AlmaSuat Ajdini
Publikimi: 26/08/2008


Suat Ajdini - Mallkoj Vehten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkoj Vehten".
3. Video është e këngës "Mallkoj Vehten", por nuk këndohet nga Suat Ajdini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Suat Ajdini:


Komente 0