Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Suela Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Suela Ismaili është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ronita Zeneli

Arijana

Diana Dani

Alma Kryeziu

Suela Xholli

Jetesa Gashi

Blerona Bytyqi

Hana Jahaj

Tina Qeli

Vali (F)

Tags: Suela Ismaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet