Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Suela Sokoli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
Suela Sokoli është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

25 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhenisa Memolla

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Anisa Hysenaj

Xhovana Jahja

Medina Fetai

Sara Ibrahimi

Aurela Uka

Florentina Zukaj

Njomza Fetahaj

Tags: Suela Sokoli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet