Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sulo Latifi

Nuk ka akoma asnjë votë

Sulo Latifi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alfred Selimi

Fatos Selmani

Muharem Ramaj

Skender Kalenja

Cim Turtulli

Astrit Belba

Panajot Malaj

Pellumb Plaka

Polo Nexhipi

Rudin Misiri

Tags: Sulo Latifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet