Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunaj Raimi - Ti Me Je Religjion  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/01/2011

2011-01-13T11:46:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Me Je Religjion" kënduar nga Sunaj Raimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sunaj Raimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sunaj Raimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet