Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sunaj Raimi - Balukja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/01/2011

2011-01-08T00:08:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Balukja" kënduar nga Sunaj Raimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sunaj Raimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Motrat Mustafa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me dhe nje pik uje
moj baluke bre

me dhe nje pi uje
moj baluke bre

nese te te jap o
trendafil me er

nese te te jap o
trendafil me er

REF:
jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

II
Oh me doren tende
moj baluke bre

Oh me doren tende
moj baluke bre

dora me esht n'xen o
trendafil me er

dora me esht n'xen o
trendafil me er

REF:
jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

REF:
jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

jarna na jarna ne
jarna na moj te keqen e

Albumi:se n'parajs gurbet nuk kaMë Shumë Këngë Nga Sunaj Raimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet