A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Super Star
  • Origin:
  •  
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Super Star is a very famous recording studio. Disa nga albumet e lançuara nga Super Star janë:

Në vitin 2007, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Hitet E Veres".

Në vitin 2010, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Star Gold (Vol. 6)".

Në vitin 2011, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Star Gold (Vol. 7)".

Në vitin 2012, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Super Star Gold (Vol. 8)".

Në vitin 2012, Produksioni Super Star publikojnë albumin "Mega Hite Super Star (Vol.2)".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Youtube

Channel

Twitter

Account

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019