Më mbaj mend (për 1 muaj)

Supercut
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Supercut është video produksion i njohur. Supercut Production u krijua si një video produksion në vitin 2016, në Prishtinë. Një ekip me përvojë u mblodh për të sfiduar reklamat, duke sjellë përmbajtje të re krijuese. Ekipi ka pasion dhe entuziazëm të madh, i cili e shtyn atë të kullojë çdo burim për të arritur më të mirën. Supercut ndërton fushatën tuaj bazuar në tregun e synuar, auditorin, konkurrencen dhe pozicionin e kompanisë suaj në krye të listës. Ne punojmë vetëm me njerëzit më të mirë të industrisë, të cilët kanë motivimin dhe përvojën e duhur për të krijuar diçka unike. Ne punojmë ngushtë me ju dhe sigurohemi që ne të sjellim atë që kërkoni. Me një ekip krijues të drejtorëve, redaktorëve dhe producentëve shumë të kualifikuar, ne mund të adoptojmë buxhetin dhe kërkesat tuaja, dhe bashkë-krijojmë së bashku diçka që me të vërtetë është me vlerë.

Supercut ofron prodhime video cilësor, duke përfshirë idetë e konceptit unik, skenografinë, casting, prodhimin dhe post-production. Përveç prodhimit të videos, Supercut ofron organizimin dhe vizualizimin e ngjarjeve promovuese dhe fotografisë.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist