Më mbaj mend (për 1 muaj)

Supernova - S'ka Problem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ora 5, xhinset vesh
dal jashte dhe zbres gjithe stres
makinen se shof, ma paskan morr
do ma kete morr ai tipi qe me shifte dje si i fort
po po po me vika icik keq
se e kisha morr dje
vetem se ishte vit prodhimi 2005
spo di ca me bo, jom tu ec ne kom
qe nga lagjia ime ne bllok dy hapa e kom

Eci eci neper rruge une eci
mp3-shin, celularin edhe celesat te xhepi
kjo e ecmja vetem po ma heq icik stresin
duhet me thone qe po ma heq edhe vesin
vej kufjet ke veshi, nez mp3-shin
fus doren ne xhep, bej gati celesin
ora 6 pa 10 dhe icik do presim
se ne ora 6 fiks, dritat do i heqin

(refreni)(2x)
Ska mo problem
dhe sa here qe te ikin dritat, ftyren time do gjesh ti
shif ne sy po them
dhe sa here qe te menosh per mu erresiren do te shofesh ti

Futem ne bllok, takoj ca shoke
ulem sa me pi i birre kot
kohe une kom, seshte se jom vone
e di shume mire makinen ku e ke lone
se se une jam tip i qete
zjarrin e maj permren
e di ca boj me nervin tim se e kom ne kontroll vete
nuk du me ra ne sy, nuk jom si ty
edhe icik sa te ikin dritat ke per te pa panik me sy

Eci eci neper rruge une eci
mp3-shin, celularin edhe celesat te xhepi
kjo e ecmja vetem po ma heq icik stresin
duhet me thone qe po ma heq edhe vesin
vej kufjet ke veshi, nez mp3-shin
fus doren ne xhep, bej gati celesin
ora 6 pa 10 dhe icik do presim
se ne ora 6 fiks, dritat do i heqin

(refreni)(2x)
Ska mo problem
dhe sa here qe te ikin dritat, ftyren time do gjesh ti
shif ne sy po them
dhe sa here qe te menosh per mu erresiren do te shofesh ti

Ora 6, iken dritat
ket po prisja, tani fillon levizja

Syri im tani ty te gje vete
makinen e paske lone me femer mren
vij nga erresira hap deren dhe i them
(Zogu ca bone si ke qene)
vetej bitin tim, tani po qe hy ne teme
fus te parin, shtroj gazin
skom mo as nji problem

(3x)
skom mo as nji problem
Supernova
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Supernova - S'ka Problem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Problem".
3. Video është e këngës "S'ka Problem", por nuk këndohet nga Supernova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Supernova:


Komente 0