A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Supernova - Himara


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7It's a long time that we try finding the lyrics to "Himara" sung by Supernova.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Supernova attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019