Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Supernova - Njerez Te Vegjel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"1"

Komente

Asnjë Koment

07/03/2007

2007-03-07T11:41:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njerez Te Vegjel" kënduar nga Supernova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Supernova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet