Syart Veliu
Syart Veliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Gjilan
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Tetor 2006
  • Horoskopi:
  • ♏ AkrepiBiografia

BIOGRAFIA: Syart Veliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Syart Veliu, i lindur më 25 Tetor 2006 në Gjilan, tani është këngëtar dhe producent i njohur për publikun në qytetin e Gjilanit dhe në rrethinë. Poashtu është edhe nxënës i akademisë private "Hello Academy" në Gjilan. Ai fillimet e tij në muzikë i kishte në vitin 2017 ku publikoi disa këngë të cilat janë larguar nga YouTube për arsye të panjohura. Ai u shkëput nga muzika për një periudhë 1 vjeçare, ku u kthye më fuqishëm bashk me ndihmën e k...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0