Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syarta - Intentions Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

PSE MI AMORE TI SJE VETJA
U BO KOH QE NA 2 SJENA
PO KOM NEVOJ I NEED YOU HERE
I NEED YOU CLOSE I NEED YOU HERE
I CAN SEE YOUR INTENTIONS

SPO DU PREMTIME EDHE FJAL TI IKE
I CAN GIVE YOU AFFECTION
QAO MI AMORE MORE-MORE


PSE MI AMORE PSE HUPEN NDJENJAT
U BO SHUM VON HUPEN KEJT SHPRESAT
I NEED YOU CLOSE I NEED YOU HERE
I NEED YOU CLOSE I NEED YOU HERE
I CAN SEE YOUR INTENTIONS

SPO DU PREMTIME EDHE FJAL TI IKE
I CAN GIVE YOU AFFECTION
QAO MI AMORE MORE-MORE


Ky tekst u dërgua nga sara


Nuk kemi video për këtë këngë.


Syarta
Publikimi: 04/09/2018
Muzika: Zzap And Chriss
Teksti: ChillMeArushen
Video Produksioni: Filmnation


Syarta - Intentions
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intentions".
3. Video është e këngës "Intentions", por nuk këndohet nga Syarta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0