Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syle Mahalla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Syle Mahalla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brahim Osaj

Adem Maxharra

Hasan Kçiqi

Isa Veliu

Dervish Dervishi

Rifat Draga

Qamili I Vogel

Mhill Krasniqi

Fadil Llugaxhiu

Agim Baftjari

Tags: Syle Mahalla, Syl Mahalla, Syle Abazi Mahalla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet