Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syndikata

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Syndikata është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2000, Syndikata publikojnë albumet "Koha E Tërbimit" dhe "Eshte E Jona Dardania"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentEshte E Jona Dardania (2000)

☆☆☆☆☆

Koha E Tërbimit (2000)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

2 Perqind

Brezi Ri

ETB 57

Rikthimi

Eki-Nox

WNC

Kamikaza-T

Kabal Mafia

Misterioz

Brotherhood

Tags: Syndikata, Boezeman


Komente mbi këtë artist