Më mbaj mend (për 1 muaj)

Syndrom - Ku Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Në këtë qytet,asgjë s'ka kuptim,
Shiu që më lag,më krijon trishtim.
Lotët dhe fjalët treten në kërkim dhe pse të dua ende nuk e di.

Kur më takon,e di se pengon,
Sa herë që theras,më thua cdo gjë mori fund.
Për ty as lutja më nuk ka fuqi,
Vetëm , n ëndra gjej ngushllim.....

refff...
Ndoshta gaboj,ndoshta kujtimet dhe plagët
kur i shpaloj.
Ndoshta gaboj,ndoshta kjo kengë ty të trazon.
Ku je ti,ku je tii të kerkoj.

Pse më afrove që në fillim,
Pse më dhurove një natë e një kujtim
A mendove do ta kem më lehtë,
Mos haroo ngelin gjurmët eheeeee.

refff...
Ndoshta gaboj,ndoshta kujtimet dhe plagët kur i shpaloj.
Ndoshta gaboj,ndoshta kjo këngë ty të trazon.
Ku je ti,ku je tii të kërkoj.


Ky tekst u dërgua nga Vanesa ElonaSyndrom
Publikimi: 27/11/2007


Syndrom - Ku Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Ti".
3. Video është e këngës "Ku Je Ti", por nuk këndohet nga Syndrom.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Syndrom:


Komente 0