A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Syne Loshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Mushtisht 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Syne Loshi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Shkollimin e mesem dhe fillor i kreu ne Prishtine. Syne Loshi filloi te merrej me muzike qe ne moshen 11-vjeqare qe atehere ajo kendonte disa kenge balada popullore & argetuese.Qe e re ajo kendonte Albumi i pare doli ne vitin 1998 "Popullore Live" Albumi i dyte "Vitet pa ty" 2009 Albumi i trrete "Nuse me dukat" 2018. Ajo eshte marutar ka dy femije dhe jeton ne Gjermani. Më datë 7 Korrik 2018, Syne Loshi publikon videoklipin "Nuse Me Dukat". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alma Gashi

Aferdita Bajrami

Linda Mirena

Leonida Marjakaj

Shqiponja Muhaxheri

Alma Bektashi

Donika Gashi

Mimoza Mustafa

Antigona Sejdiu

Jehona Sopi


Tags: Syne Loshi, Syne Hasanaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019