Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sune Loshi - Kan Ardhe Krushqit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kan Ardhe Krushqit".
3. Video është e këngës "Kan Ardhe Krushqit", por nuk këndohet nga Sune Loshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sune Loshi - Kan Ardhe Krushqit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

25/04/2013

2013-04-25T14:25:10+00:00Kane ardhe krushqit o ne mahalle
Rrokni defat dojm me kalle
Prej kerrit nusja po zbret
O lumja nana kan po pret

Prej kerrit nusja po zbret
O lumja nana kan po pret

Ref...x2
Qysh ka dale nusja me tel
Si n'pranvere lulja kur çel
Qysh dul nusja me duvak
Djali jone paska nafak

Hajt muzikes jepi za
O lune vallen me sevda
Kemi dasem sonte kemi gezim
Lujna knojna pa pushim

Kemi dasem sonte kemi gezim
O lujna knojna pa pushim

Ref...x2
Qysh ka dale nusja me tel
Si n'pranvere lulja kur çel
Qysh dul nusja me duvak
Djali jone paska nafak

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Syne Loshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë