Më mbaj mend (për 1 muaj)

Suzana Jashanica - Nuk Dashuroj Per Interes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mihane"

Këngë e albumit:

"Le T'filloi Sezona"

Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Komente

Asnjë Koment

24/12/2012

2012-12-24T18:27:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Dashuroj Per Interes" kënduar nga Suzana Jashanica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Suzana Jashanica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Syzana Jashanica:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet