Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bloody Alboz - Sa Fmija Ska Ushqim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Fmija Ska Ushqim".
3. Video është e këngës "Sa Fmija Ska Ushqim", por nuk këndohet nga Bloody Alboz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bloody Alboz - Sa Fmija Ska Ushqim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

18/04/2009

2009-04-18T13:30:21+00:00A e din sa vujte i ka ajo shipni sa rrall sa strese/
qenkan mushur zi sa vrasje sa krime mushen me trishtime/
Politikan shiptar bohen me 7 krime shiptari la at tok/
per ni gjendje mat mir edhe une jam me 7 plag/
e di se eshte vshtir disa kan para me thes dikush per/
buk po vdes si u bo don ky mes krimi jon po vdes/
sa djem tri shkun se nannat vajtun/
sa fmi pa prind e ne rrug perfundun/
zemer mu em vet ishau milet/
nimojm njoni tjetrin se kshtu mos vet/
per ni jet ne tok vllau vrau vllaun/
jeten e shiptanin shipni vin e kan/
tana kto gjana shipe a e din une jetoJ je ne mergim po kom qef shum miR/

REEF" a e din sa fmia ska ushim sa vujte ka ne vendim tim/
sa trima vrahen kot hakmarren s"shuen dot a e din se burrat s"thojshin Trim/
se vllau vllau dogjen ne krim se djem shuhen kot sa nana derdhin lot/

viq gjysen e kom shkru se skom mujte me shkru :s


Ky tekst u dërgua nga  FatluM
Më Shumë Këngë Nga T.B.A.:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet