Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin
 • Emri i Vërtetë:
 • Maringlen Malaj
 • Vendlindja:
 • Has 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 12 Dhjetor 1997
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  390
Këndon kryesisht: hip-hop

Marin është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Emri tij eshte Maringlen Malaj nga Hasi dhe jeton ne Has. Ai filloi karrieren e tij ne nje moshe te vogel dhe ju fut rruges se hip hopit dhe ka talentin dhe deshiren qe e bashkon ai esht 20 vjec ai pati nje projekt muzikor shum te mir kengen Xhan qe e cila u publikua nga studio REDBOX Entertemen e cila pati nje sukses te mjaft te mir per Marinin. Ai ka qene pjestare ne festivalin Shkodra Fest i cili fitoi me kengen Kingin ne vitin 2014. Tani aktualisht punon vetem.

Më datë 7 Maj 2014, TnT publikon videoklipin "Chill Up In The Sky", në bashkëpunim me Dieter & Demoone.

Më datë 13 Qershor 2014, TnT publikon videoklipin "Mos U Kthe", në bashkëpunim me Dieter.

Më datë 17 Tetor 2014, TnT publikon videoklipin "On The Phone".

Në Dhjetor 2014, TnT merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Kingin".

Në Janar 2015, TnT merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015 me këngën "Where The Limit".

Në Janar 2016, TnT merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Barz Room".

Më datë 28 Qershor 2016, Marin publikon videoklipin "Me Fal".

Më datë 30 Tetor 2016, Marini publikon videoklipin "Xhan". Muzika e këngës u punua nga Big Bang, teksti u shkrua nga Marin TnT.

Më datë 4 Gusht 2017, Marin publikon videoklipin "Sonte".

Më datë 26 Gusht 2019, Marin publikon videoklipin "£Hasjanali".

Më datë 18 Tetor 2019, Marin publikon videoklipin "£Pr-Tr". Orkestrimi i këngës u punua nga Marin TnT. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 12 Dhjetor 2019, Marin publikon videoklipin "£Poundz".

Më datë 1 Mars 2020, Marin publikon videoklipin "Hala N’rrug".

Më datë 26 Prill 2020, Marin publikon videoklipin "Block Life".

Më datë 8 Gusht 2020, Marin publikon videoklipin "Bad Gyal".

Më datë 27 Shtator 2020, Bimbimma, Nush, Ari, Il Ghost, Kennz, Meriton & Marin publikojnë videoklipin "Jackpot".

Më datë 13 Tetor 2020, Marin publikon videoklipin "#MeekMeek".

Më datë 24 Janar 2021, Marin publikon videoklipin "Blitz". Teksti i këngës u shkrua nga Marin TnT. Produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 14 Prill 2021, Marin publikon videoklipin "Tmerr". Teksti i këngës u shkrua nga Marin. Produksioni audio u realizua nga RZON & Pllum.

Më datë 12 Gusht 2021, Diona Fona & Marin publikojnë videoklipin "Pistole". Produksioni audio u realizua nga Panda Music.

Më datë 18 Shtator 2021, Marin publikon videoklipin "Shota". Teksti i këngës u shkrua nga Marin. Produksioni audio u realizua nga RZON.

Më datë 7 Tetor 2021, Mini, Sava, Marin & Rambizz publikojnë videoklipin "London View (Remix)".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

6

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 6