Official Video

TnT - Chill Up In The Sky  (Feat. Dieter & Demoone)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/05/2014

2014-05-07T18:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Chill Up In The Sky" kënduar nga TnT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TnT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marin TnT:

Më Shumë...