Live Video

TnT - Barz Room  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2015

2015-12-25T21:38:25

Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Barz Room" kënduar nga TnT.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga TnT i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Marin TnT:

Më Shumë...