Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marin - £Hasjanali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "£Hasjanali".
3. Video është e këngës "£Hasjanali", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marin - £Hasjanali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24

Komente

Asnjë Koment

26/08/2019

2019-08-26T01:40:17+00:00Ref. X2

Marr flak in this shit une ndjenjat ty ti perzhiti
Haterat tu i kall jam sikur fitili dinamitit
Qysh po fol, qysh po fol, qysh po fol per mu pa e dit ti
Qysh po fol, qysh po fol, qysh po fol per mu ca ke ni ti

Strofa 1

Jena kon t'ri sna ka hec shkolla
Kena dal n'rrug me fitu t'holla
livici mrapa man nuk ka prova
Man I feel like Halil Budakova
I vravra haterat krejt i palova
Edhe rima rima tu bo su lodha
Fara mjella une money korra
Edhe shita mjell une bona topa
My god nimoji pak haterat e mi
Kallzoju se me ne skan mundsi
E nese ju bi arsye me m'gjyku nuk ki
Venin e par nuk e ki
You know what I mean
Skr Skr benzi i zi
Mkishin vra po skan allti
Je kap ti me G
Mandem hasjanali
But f**k it sem duhet ushtri
Sbina pertok shpina celik osht e fort
Leki sigurt n'kasafort
Pare shum pare si torte
N'billboard kismet me shok
E prap komt n'tok
Na nuk jem per ket bot
Splifa dhe henny ni got
Dhipi e koka e fort
Free my bros f**k the court
Praise for my bros o lord

Ref. X2

Marr flak in this shit une ndjenjat ty ti perzhiti
Haterat tu i kall jam sikur fitili dinamitit
Qysh po fol, qysh po fol, qysh po fol per mu pa e dit ti
Qysh po fol, qysh po fol, qysh po fol per mu ca ke ni ti

Strofa 2

Maje rruges se n'rrug rolin
Edhe prej shpije cohet telefoni
Plus n'shpi tane ty t'bohet goli
Ti marrim krejta edhe nuk folim
Nuk a mir kur djemt callin
Per qato t'kqijat ka ne spo ndodhin
Edhe do qe pe dojn basketbollin
Ku karin je I never seen ya ballin
Goddamn yeah I come back again
M'nin edhe jan tu u cmen
M'shohin en skene
Flowi me goj hapin lajm
Munohen per me mar flowin tem
Man i murd man
Fama me kon real si len
Me bo fam sot so problem
Prap same shit
Tu mar lek hic pa bo sen
Tu mar lek writing with a pen
Thats gang gang
Still i finesse with the gang
Thats why I talk with a slang
Prej venit en ven
Shokt edhe vet jam I trent
Haterat tash po dojn me u cmen
Casa de Papel, free them bros in the cell
E di se kom me shku ne hell
A di pse kam ardh, me ta bo ty jeten ferr
Nese sje sbo mu shit ti gangster, bi**h

Ref. X2

Marr flak in this shit une ndjenjat ty ti perzhiti
Haterat tu i kall jam sikur fitili dinamitit
Qysh po fol, qysh po fol, qysh po fol per mu pa e dit ti
Qysh po fol, qysh po fol, qysh po fol per mu ca ke ni ti


Ky tekst u dërgua nga  llakokallo4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Marin TnT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet