Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Hala N’rrug Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  66

Hala sillna nrrug
Coke edhe bari ndor
Bohce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u marr me shum pun
Nrrug tan naten pa gjum
Nstudio me 1 album
Ka mu kon Real deri nfund x2

Kur skom kon per muzik
At’her nuk mkan njof
Tash vijn per mrapa
The man so soft
Une ty nuk tnjof pse po rren qe mki dost
Na nuk jem kurgjo un skom njerz soft
Na jem Mac 🖥 per kto Microsoft
Kapesh me G thjesht zoti t’laft shnosh
Se kta p*dha t’nones i baj me ra posht.
Zhurma hekrash neper lagje zhurma benzash
Ndodhin shum gjona neper park goca 3-fletshash.
Chassin’ da €URO, Chasin’ like edhe £Mbretnesha
Po dojn me mvra kta, po kta nuk kan pistoleta.
Man Un vi mad in shit une sjom nal asnji dit
Runnin’ in the shit.
Un jom kon bashk me kllik, e din fort mir ku jom rrit
Came in the game kom me ja q* une mit
Ka me plas si dinamit
E nese sbeson, get out and suck out my d*ck
Gjeje njo qe osh ma LiT


Hala sillna nrrug
Coke edhe bari ndor
Bohce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u marr me shum pun
Nrrug tan naten pa gjum
Nstudio me 1 album
Ka mu kon Real deri nfund x2

Na gjujna plumba sdina me turr
Shpina fort si celik
Hekesh per 1 tut
Teksti kot,flowi i lodht edhe beati plagjatur
Pakaklap in the up mu msheh vec si figur
Mki inat suck my c*ck une tshkeli me vetur
Jena kon sjena ba ti ski pse pyt kurr
Une merrna me simita po punu kurr nfurr
Em thirrin leki te xhepi Cashi e checki
Mpyti ku je ti une i thash mes qyteti
Paret e gata karta krediti me vedi
Marrim dhurata edhe ngjum nuk pushon celi
Bjermi ti vjeli kto dhipa bjermi ti shkeli
Vi si egjeli tgjuj,tshkeli e ttheri.
Jom anormal une nuk ke pa ti kurr ksi njeri
Vijna nblock shihen do blitza bash midis terri.

Hala sillna nrrug
Coke edhe bari ndor
Bohce dhe gur
Tu e bo per kultur
Tu u marr me shum pun
Nrrug tan naten pa gjum
Nstudio me 1 album
Ka mu kon Real deri nfund x2
Like please
Marin
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/03/2020
Muzika: Marin
Teksti: Marin
Video Produksioni: Premtim Xhaferi


Marin - Hala N’rrug
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala N’rrug".
3. Video është e këngës "Hala N’rrug", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

9
29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 1