Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marin - Uragan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

REF2
ment i kom flow sikur uragan
pse po fol per mu pallavra
skem nevoj mu shit se ne na njohin tan
kqyri blicat nalt i ka krejt salla
let folin let tekin
f**k*n leytedin
ti mnjek une lekin
vij t’hekin e tnjekin
un keshi e keshi
buzqeshi prej xhepi
tvijna ku je ti me sene me veti
p***a t’nones kta prej interneti
bugjetin ma tmadh se begjeti shefqeti
me kta p***a tnones sun u mprek as shteti
kta dojn mem myt une hala spo deki
ment i kom flow sikur uragan
pse po fol per mu pallavra
skam nevoj mu shit se ne na njohin tan
kqyri blicat nalt i ka krejt salla
Marin
Publikimi: 16/11/2020


Marin - Uragan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uragan".
3. Video është e këngës "Uragan", por nuk këndohet nga Marin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marin:


Komente 0