Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: T-One është një këngëtar. Më datë 27 Janar 2012, Bes publikon videoklipin "N'vend Tem", në bashkëpunim me T-one. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nootix

Siller Banioz

Fis'ko

Koda

Black-T

Philipsx Tell'em

Rredox

Ghost Pymm

Tossi G

Naixx

Tags: T-One, T One, Adhurim Alidema


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet