Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: T4k është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2006, T4k merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Tradhetia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Melo

Ard Gashi

Lorenc V2

Flak-Ron

Noa

Beko

Andi Xhakola

Enom

Markel Capo

Stephanno

Tags: T4k


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet