A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tafil Kurtishi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Tafil Kurtishi është një këngëtar. Më datë 17 Qershor 2017, Tafil Kurtishi publikon videoklipin "Vet Me The Te Dua". Më datë 16 Qershor 2019, Tafil Kurtishi publikon videoklipin "Afer Teje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Berisha

Dr.Rabbit

Double D

Mr. Babushi

G.M.C.D

Marin Jancu

Snero

Sazan Mecani

Fatmir Ademi

Rbs


Tags: Tafil Kurtishi, Tili

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019