Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Talelli Production

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Talelli Production është një video produksion i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Muza

Avi Rinia

L&I Company

Top Records

Cani Company

Thre3colors

Riza Production

Rexha Productions

REDonPictures

XL Films

Tags: Talelli Production


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet