Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tan Brama - Like Jackson Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Synin ma ki vu
Mduket Deja Vu
Po mbon me mendu
A jena pa e kom harru
Vibe ti e ni
Si me kon e pim
Ti me to po rrin e nuk e din a je e ti
Ti a je e ti se po du me dit un qysh me vepruu

Ref.
Ajo ma boni You Dance Like a Jackson
You Dance Like a Jackson. x3
Uuu Baby Baby You Dance Like a Jackson
You Dance Like a Jackson. x3


Bom Shake Shake Dhe room Bom
Po mshkrun si me kon e shtun shum
Tona Gotat Tu i kthy me fund
As Alkoli si ty spo mlun mlun
Ajo ma boni Brama Brama
Sikur Jackson a po kcen pak aman
Moonokin a po e bon
Un e boj nese ti po e don ejjj

Ref. x2

Ti a je e ti se po du me dit un qysh me vepruu
Ajo ma boni You Dance Like a Jackson
You Dance Like a Jackson. x3
Uuu Baby Baby You Dance Like a Jackson
You Dance Like a Jackson. x3
Tan Brama
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2021
Muzika: Marsel Gunga & Saia
Teksti: Saia
Video Produksioni: ND Film Pro
Produksioni: Gravity Albania
Styling: Atelie Kristi
Location:bohem Pub & Bistro
Dancers: Last Shot CrewTan Brama - Like Jackson
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Like Jackson".
3. Video është e këngës "Like Jackson", por nuk këndohet nga Tan Brama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0