Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tan Tirona

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Tan Tirona është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 9 Gusht 2018, Mariglen Tirona publikon videoklipin "Jet Do Bojm", në bashkëpunim me Tan Tirona....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nijazi Boneshta

Faik Rama

Orhan Ademi

Ymerli Krasniqi

Albert Gashi

Eri Qerimi

Fidani Vogel

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Florian Krasniqi

Tags: Tan Tirona


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet