Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Tankilla - Un Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Te Du".
3. Video është e këngës "Un Te Du", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tankilla - Un Te Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/04/2009

2009-04-29T15:30:17+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un Te Du" kënduar nga Tankilla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Basri Maloku - Un Te Du

Te kam dashtur vetem ty , mori vajz me syt e zi
Ike shkove u LARGOVE , dhe per mua krejt Harrove
Un te Du Un te Du , Zemrat tona me i bashku
Pse sme Don Pse sme DON , Zemren time sma Gezon
Un te Du Un te Du , Zemrat tona me i bashku
Pse sme Don Pse sme DON , Zemren time sma Sheron

N'syt e tu u Dashurova , prej at dit kur u Takova
Ti pelqeva ata Sy , mori vajz moj Bukuri
Un te Du Un te Du , Zemrat tona me i bashku
Pse sme Don Pse sme DON , Zemren time sma Gezon
Un te Du Un te Du , Zemrat tona me i bashku
Pse sme Don Pse sme DON , Zemren time sma Sheron

Un te Du Un te Du , Zemrat tona me i bashku
Pse sme Don Pse sme DON , Zemren time sma Sheron

Daim Lala - Un Te Du

Dashuria me mundon
Kur mendoj un per ty
Shum te bukura ishin ditet
Kur u deshtem un dhe ti

2x
Un te du por ti s’ke besu

2x
Dashurin kur e kujtoj
Loti n’faqe me pikon
As vetvetit sun i besoj
Qe pa ty un do t’jetoj

Nuk besova as s’e dita
Qe ne shpirt e ke tradhetin
Un i mjeri shum mesova ne ditet e lumturis

2x
Un te du por ti s’ke besu

2x
Dashurin kur e kujtoj
Loti n’faqe me pikon
As vetvetit sun i besoj
Qe pa ty un do t’jetoj
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë