Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tankilla - N'club Me Shqiptare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'club Me Shqiptare".
3. Video është e këngës "N'club Me Shqiptare", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tankilla - N'club Me Shqiptare  (Feat. Ag Beatzz & R-mali)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Stil Abnormal"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ag-Beatzz

Featuring

R-Mali

06/12/2008

2008-12-06T19:58:19+00:00Singing: TanKilla & AG Beatzz & R-MaLi
Lyrics: Artan Fatos Ermal
Studio: TanKilla Records.
producer: TanKilla (ARTANI)

Refreni: (R-Mali)
Dridhe dridhe dridhe belin ti
Co vallzo edhe mos rri
Je ma e mira ktu
Hajde sonte kce me mu

AG-Beatzz
Babygirl you´re the one for me
Shake yoh body and dance with me
Cuz tonight you are my queen
Make it hot like in my dream

TANKILLA VERSI 1:

une jam back // hiç pa pritu
plot ktu me femna // jo veç per mu
prap une n´club // prap per me knu
prap me AG-beatzz // Pesh me e´cu
ooh sa lezet // nuk ka si shqiptare
ska ma mir // kur e din qe asht beqeare
une e shof // e shof drejt n´sy
ti tham 2 fjal zemer // bjen n´dashni

Kret ktu e din // jena V.I.P.
dridhet ky ven // votka me raki
oh sa lezet / / ooh sa knaqsi
ku ka shqiptare // ka shum dashni
trupin e bukur // flokt e gjata
o ta hangsha synin // e kamt e gajat
sonte kjo nat // zgjat dej n´mengjes
une rrij me ty // zemer deri qet vdes

Refreni: (R-Mali)
Dridhe dridhe dridhe belin ti
Co vallzo edhe mos rri
Je ma e mira ktu
Hajde sonte kce me mu

AG-Beatzz
Babygirl you´re the one for me
Shake yoh body and dance with me
Cuz tonight you are my queen
Make it hot like in my dream

AG BEATZZ Verse 2:

Listen up..edhe niher vina n´club//
Kejt femnat doken classy// kejt doken hot//
AG-BeatzZ me Tankilla// kejt venin e çojm pesh//
Edhe nese je n´pikllim// t´garantoj qe del tu kesh//
Ky ven plot me femna// atmosfera kejt perfekt//
Se aty ku jena na gjithmon bohet kiamet//
Nuk e kam te veshtir// t´afrona me taktik//
Kejt FEMNAT e din // qe une jam unik!//

Kjo kang dedikohet// per kejt femnat shqiptare//
Hajde te festojm// hajde s´bashku hina n´valle//
Hajde ta lujm shoten// Hajt ta lujm Rugoven//
Kalle kejt Shqipnin hajde kalle kejt Kosoven//
Perseri..// Zemer sonte ti je star//
AG-Beatzz dhe Tankilla si gjithmon n´ven t´par//
Kejt neve na percjellin//Kejt na japin dashni//
Jena kan Kena me mbet// numer 1!//

VERSE 3:
TanKilla 8 rijen:
Femnat mat mira // i kam ktu me veti
ku vi une n´club // thojn erdhi mreti
e bojm at-mosfer // na don ky poblik
TanKilla AG // per femna jena sick
Po dojn me ba foto // dojn me nejt me ne
vetem t´jet shqiptare // ska problem per fe
Femnat i kallim // beatin e kallim
naten e zbardhim // clubin e zgjallim.

AgBEATZ 8 rijden:
Kush ta kall clubin// Kush ta kall beatin//
Qe ku eshte pergjigja// Kape ngoje hitin//
Recepti esht kejt bomb// Po e she edhe vet//
Edhe qikat e shpijes// Kur ta ngojn kejt i len ment//
Skenen e kom pasion dost per rap jom dominant
Sa her qe bajna BUM del diqka interesant
Bojna sene per publik// Qe edhe ni sen i qart//
Tash bonu t´gjith bash edhe qoni durt nalt!//

Refreni: (R-Mali)
Dridhe dridhe dridhe belin ti
Co vallzo edhe mos rri
Je ma e mira ktu
Hajde sonte kce me mu

AG-Beatzz
Babygirl you´re the one for me
Shake yoh body and dance with me
Cuz tonight you are my queen
Make it hot like in my dream.

END.


Ky tekst u dërgua nga The Nr 1
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet