Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Sonte S'nalem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lyrics: Artan
Studio: TanKilla Records.
producer: TanKilla (ARTANI)

Refrein x2 : TanKilla
sonte at mosfer s´nalet
sonte kret ktu po kallet
sonte dona bashk me kcy
sonte du me pi me ty

Versi 1: TanKilla

Kret rrumu-llak // me vllazni kallab-llak
nuk m´rrihet rrahat // pa e ba vrap e vrap
Pa prites me ba Beate // i tranum me pru Hite
djal shkodran NAQE // n´qellim e arrite
kret po t´vesin // a je gjall ??
tash un ktheva // kret me e kall //

shifi shqiptaret // nice shum sexy
bjonde zeshkane // t´amla si pepsi
je e bukur // je krenare
je perfekt // ti moj shqiptare
un per ty // ti per mu
oww lady // sa te du

Refrein x2 : TanKilla
sonte at mosfer s´nalet
sonte kret ktu po kallet
sonte dona bashk me kcy
sonte du me pi me ty.


Ky tekst u dërgua nga The Nr 1Tankilla
Publikimi: 01/12/2008


Tankilla - Sonte S'nalem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte S'nalem".
3. Video është e këngës "Sonte S'nalem", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0