Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tankilla - My Everything
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Everything".
3. Video është e këngës "My Everything", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tankilla - My Everything  (Feat. S-Loco)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nigjo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Everything" kënduar nga Tankilla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Stine. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Stine verse

Ti je ajo qe me mungon
Se ti je ajo qe zemren ma drithron
Ti ke motivacion
Qe dashuria jone po shkon on and on
Jo aspak s’rri dot larg nga ti
E kam te veshtire o zemer
Kam nevoje te te shoh ne sy
Me ty s’vej tjeter-tjeter
Se gjithcka qe ti kerkon
Une do ta plotesoj
Dhe gjithcka qe ti kerkon
Une do ta dhuroj

Ref. x2 Alida

You’re my everything
You are in my mind
I don’t want to lose you
Lose you cuz you’re mine
Mine mine mine cuz you’re mine

Alida verse

Jemi s’jemi dashni kemi
Une dhe ti jemi problem
Rrim dhe s’rrim e s’na zen veni
Pak nga pak e po e themi
Une e ti e kemi n’dor
Jo jo jo nuk shkon me zor
Shkojme une e ti
Po kte e di
Risi je ti
Me kohen une
Sa net sa net m’ke lon pa gjume
Do jemi nji
Kte mire e di
Kemi lind per njoni-tjetrin zemer shume mire e di

Stine

Se gjithcka qe ti kerkon
Une do ta plotesoj
Dhe gjithcka qe ti kerkon
Une do ta dhuroj

Ref. x2 Alida

You’re my everything
You are in my mind
I don’t want to lose you
Lose you cuz you’re mine
Mine mine mine cuz you’re mineMë Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë