Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tankilla - Mix The Songs
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mix The Songs".
3. Video është e këngës "Mix The Songs", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tankilla - Mix The Songs Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Nigjo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+01:00yeahh tankilla

Mere albumin ,mere n'inrenet
Kom bo 10 kong mere cka
po pret hic nuk du pare hic nuk
du fam..........

Duket inatcori,shifet qe uren
Qejfi nuk ja ka kurr nuk ka
pa kur nuk ka ngu shi seni
per mu tankilla dit per dit
nstudio tu prodhu........

Krejt rumbullak ,me vllazni
kallabllak duke mri ka ni hap
e boj ka ni vrap-vrap kujdes me.......
djal shkodran..............

Spo muj me besu- po qonka e vertet
Je e vetmja femen qe du nket jet
un ta jap besimin-ti mere guximin
vetem ZOTI madh e din ku e kom
qellimin.............

o sa lezet ku hi natmosfer mkallin
kto femnat si ndimer dhe nver
un knoj kur vi une knoj ca du
ti se din ca du e ca sdu
heej look-o afrohu pak te une
ta kallim ket nat sonte nuk ka
fundd.........

tankilla un jom gati per me shku
vishem shum cool sexy hic pa kujtu
......pm mpresin me dashni.................

normal qe jena gangser jena shqiptar
lek neper dur valixhet me tbardh
qe nmjedis tbelgjikes me thik e allti
kush osht aj pidh none motre npidh ja ci......
.....

kush osht ki reper qe mshitet si peder
...qe i kom shpejt qe i then ti nuk din me .
per hip-hop nuk ku tru ca karin ki me mu
hic smerem me ju na jena gangsa rim
me belagji kur sum ngjen shpi probleme
npolici.......................


Ky tekst u dërgua nga Tankilla-
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë