Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tankilla - Intro (malli Per At Ven)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (malli Per At Ven)".
3. Video është e këngës "Intro (malli Per At Ven)", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tankilla - Intro (malli Per At Ven)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nigjo"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00yeh tankilla 2008 mixtape
merre albumin merre n´internet
kom bo 10 kong merre ca po pret
hic nuk du pare hic nuk du fam
e kom bo kit album tankilla kshtu jom
kej tan neper clube koha spom pret
ka shum rrepera mfalni un jom mbret
merrem met zeza xhepat me lek
plot i armatosun tankilla kshtu tvret.


Ky tekst u dërgua nga Stradersev
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet