Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tankilla - Tril Met Jouw Bil (hollandisht)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tril Met Jouw Bil (hollandisht)".
3. Video është e këngës "Tril Met Jouw Bil (hollandisht)", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tankilla - Tril Met Jouw Bil (hollandisht)  (Feat. Ag-beatzz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ag-Beatzz

03/04/2017

2017-04-03T07:06:27+00:00Ref. TanKilla & Ag Beatzz
Tril met jouw bil // voor mij
Schatje // je maakt mij blij
Gaan we lekker dansen
Gaan we lekker schansen

Tril tril // met jouw bil
zo blijf // ik nooit stil

Tril met jouw bil // voor mij
Schatje // je maakt mij blij
Gaan we lekker dansen
Gaan we lekker schansen

Versi 1 (TanKilla)

Zo begint // begint het spel
ik ben Albanees // ik ben geen rebel

Kom hier // dans met mij
ik wil je zien trillen // dat maakt mij blij

ik ben hier gekomen // om te feste
je weet wel goed // wie is de eerste

ik zoek // geen Problema
ik blijf in deze Thema

ik wil lekker danse // samen lekker feste
kben wel klaar // moet mij nie peste

ik heb een lief // ik zoek geen andre meisjes
ik ben geen playboy // ik koop u geen ijsjes

hey daar // blijf maar zo trillen
shake met u lichaam // en tril met u billen

das het begin // het is al zo fijn
tril met jouw bil // dat het refrein

Ref. TanKilla & Ag Beatzz
Tril met jouw bil // voor mij
Schatje // je maakt mij blij
Gaan we lekker dansen
Gaan we lekker schansen

Tril tril // met jouw bil
zo blijf // ik nooit stil

Tril met jouw bil // voor mij
Schatje // je maakt mij blij
Gaan we lekker dansen
Gaan we lekker schansen

VERSI 2
Zoo begint // begint 2de versie
met muziek // maar zonder extensie

ik rep niet vaak // int nederlands
ik zeg het nog een keer // ik geef u nog een kans

pak mijn handje vast // en trek mij mee
ik weet het je bent geil // maar schatje tis oke

ga mee naar mijn kamer // je bent echt een bom
lekker met ons tweeën // komaan doe niet zo dom

ik heb het recept // om je kont te doen shaken
ik weet dat je wil // maar ik wil je hart niet breken

ik maak dit liedje // niet voor publiek
ik zeg deze woorden // want k´ben zo ziek

zo ziek in mn kop // schatje je weet wat ik wil
shake met die kont // en trille met je bil

Tankilla - AG
en het feest valt nooit stil

Ref. TanKilla & Ag Beatzz
Tril met jouw bil // voor mij
Schatje // je maakt mij blij
Gaan we lekker dansen
Gaan we lekker schansen

Tril tril // met jouw bil
zo blijf // ik nooit stil

Tril met jouw bil // voor mij
Schatje // je maakt mij blij
Gaan we lekker dansen
Gaan we lekker schansen


Ky tekst u dërgua nga Astrit-shkodrani
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet