Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tankilla - Kena Style

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kena Style".
3. Video është e këngës "Kena Style", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tankilla - Kena Style  (Feat. Alba Kon)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/07/2009

2009-07-13T13:52:11+00:00REF.

Cow se na vim ktu me kall skenen
kena style na ta them themen
Jena sonte ktu per ju
Hajde dridhe ktu me mu

TANKILLA. 1

TanKilla kur e hapi mikorofonin
dal si big boss e ti çoja zanin

e bi atmosferen e kalli kyt ven
jena numer 1 shqipe venin sna xen

pij pak si shum kur hij une n´club
noshta jam sick po n´kry fuck-top

sa her ma nin zanin kcen ti me mamin
nije kyt hit e makins theja xhamin

REF.

Cow se na vim ktu me kall skenen
kena style na ta them themen
Jena sonte ktu per ju
Hajde dridhe ktu me mu

TANKILLA. 2

Stilin e kom sick zemer pse veshna gjan
kret tum ba pytje Tankilla mori fam

Dal neper rrug shum komente n´internet
t´boj me fol me veti et thom kush a mret

plasen do femna me fol pak me mu
ajo ma lyp numrin shife kjo tu tranu

leni muhabetet sonte po festojm
kush asht me ne kret durt nal tash ti cojn

REF.

Cow se na vim ktu me kall skenen
kena style na ta them themen
Jena sonte ktu per ju
Hajde dridhe ktu me mu


Ky tekst u dërgua nga  artur
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet