Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Intro  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Stil Abnormal"

Komente

Asnjë Koment

26/04/2009

2009-04-26T22:52:33+00:00TanKilla // kur dalm une n´skem
kapi mikrofonin // e thej dhe kyt tem

pse e boj // un kyt rrep
si e mushi // kyt xhep ?

un e hapi dere // e boj atmosferen
ata qem nigjon // mu ma din vleren

knoj un per ju // poblik nermal
jam tip serjoz // nuk jam un banal

what what What ?? ça thu
une e kalli venin // sonte per ju

ky asht fillimi // sonte me ne
hajde shqiptare // venin me n´xe


Ky tekst u dërgua nga Elsad
Më Shumë Këngë Nga Tankilla:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet