Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla - Zani Jon Deperton (Feat. Vetbesimi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


refrain Taniklla:
ju tash krejt e dini kush po
sundon tankilla - vetbesimi
prap n'mikrofon,muzika jon e
qart kudo deporton stilin e kem
gengste veshi po ta don.

vetbesimi:
-prap u kthy vetbsimi,
ti e din mir cka osht
guximi,mthuj mu kush ke aj
trimi du tja thej at krej.....
djal qe pa mborjt zemre...
me guxim qe ma dha Zoti
me qellim si gjergj kastrioti
kush po don me luftu...
kur vjen puna...................

refrain Taniklla:
ju tash krejt e dini kush po
sundon tankilla - vetbesimi
prap n'mikrofon,muzika jon e
qart kudo deporton stilin e kem
gengste veshi po ta don.

tankilla:sa her kthena back
gjithmon po ndegjon
stillin e kom gangst tankilla
nmikrofon kur kthehna per viktima
do cora shkaravina i loj me lon musiken
dhe zoni mos nina cka flasin
inatcort hic nuk ma nin,kto qe rin me mu
talentin ma tmir,nuk flas me bo emer
thom ca kom nzemer TANKILLA hec perpara
e tpshuri ty nat emer
nqoftese... more papak ftyren ta ly ngjak
dhe dboj me hec si plak
pra mbylle gojen tash kujdes me ken flet
e nese
.....

refrain Taniklla:
ju tash krejt e dini kush po
sundon tankilla - vetbesimi
prap n'mikrofon,muzika jon e
qart kudo deporton stilin e kem
gengste veshi po ta don


Ky tekst u dërgua nga Tekila


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tankilla
Featuring: Vetbesimi
Publikimi: 08/11/2013


Tankilla - Zani Jon Deperton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zani Jon Deperton".
3. Video është e këngës "Zani Jon Deperton", por nuk këndohet nga Tankilla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0