Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tankilla & Çela - Nese Don Problem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


VERSI 1 : TANKILLA
Jeni ba tan si muta... mos thuj qe sju zbuta
Jeni fillestar.. pleshta .. mos thuj qe s ju tuta
familjen n'pill ati... qe sasht me mu
nese ke shpatdha e gjana hajde kapi me mu
ky tru... mu ka smu... e jom bo abnormal
ska pillnane ne kyt loj..qe tankillen mun e nal
ky shkodrani tash flet.. n'kyt qimnane po zotron
kam ushtar ne zhdo vend.. n'mikrofon jam kampion

REF. X2 TANKILLA
Nese don ti problem ... hajde kape karin tem
nese je ti aq trim ... se kuptoj pse pot dhem
jam i keq per do pilla ... qe po dojn fundos
jam i gacem met cuptu ... dhe direkt met varros

VERSI 2: ÇELA
Je i mir si llakum ... (aah) taman si miss
t'qisha ty at fis .. je taman per ky diss
mfal ma ban hallall.... se e kam tepru
po prit oo pilli ropve.. se hala nuk ka maru
na... kjo ishte loja ... maje te goja
ky esht poblicitet ... qe ty tla me pasoja
mfal pak.. o shoku ... se du me ik
ti kam qi ropt nji ka nji.. me kyt diss dhe pik (haa)
ti kam qi ropt n'pill... me kyt diss
a ke goj me fol ... oo tqisha ropt npill
pse m'shan me komenta
edhe pse m'con fjal me tjer t'qisha ropt.

REF. X2 TANKILLA
Nese don ti problem ... hajde kape karin tem
nese je ti aq trim ... se kuptoj pse pot dhem
jam i keq per do pilla ... qe po dojn fundos
jam i gacem met cuptu ... dhe direkt met varros


Ky tekst u dërgua nga Kismet


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tankilla
Publikimi: 19/05/2010


Tankilla & Çela - Nese Don Problem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Don Problem".
3. Video është e këngës "Nese Don Problem", por nuk këndohet nga Tankilla & Çela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tankilla:


Komente 0