Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tara Muharremi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32
  • Mosha:
  • 10 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
Tara Muharremi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


E bija e

Bleros

Mbesa e

Bubulina Krasniqit

Mbesa e

Memli Krasniqit

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Suha Karamuça

Dyze Kqiku

Kanina Pllana

Sara Elshani

Ajfer Aliu

Lina Demiri

Sajana Kodheli

Erika Amankwah

Jonila Demiri

Petrina

Tags: Tara Muharremi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet